Wieczór panieński – rytuały

To aktualnie rytuał, iż ostatni wieczór przed obowiązującym wydarzeniem w życiu, jakim bez wątpliwości jest ślub, kobiety i mężczyźni spędzają na szalonej zabawie. To taka chwila oddechu przed związaniem się na stałe z tym jedynym/tą jedyną. Słowo „szalony” jest tu użyte nie dosłownie, w końcu chodzi o dobrą zabawę i poprawne „pożegnanie wolności”, jak często nazywają to organizatorzy i uczestnicy takich zabaw.
W damskim gronie ogromnie lubiane są wieczory panieńskie w klubach, gdzie jedną z atrakcji jest striptizer kraków . Kiedyś traktowany z wielką ilością nieufności lub wręcz wyśmiewany, ten sposób zyskiwania pieniędzy przez mężczyzn stał się bardzo cieszący się popularnością w dzisiejszych czasach. W końcu mamy równouprawnienie, skoro mężczyźni oglądają striptizerki, z jakiego powodu damy nie miałyby oglądać ciekawych męskich ciał. Wieczór panieński kojarzy się z zwieńczeniem pewnego etapu w życiu i traktowany jest jak ostatnie szaleństwo przed poważnym życiem, stąd też panie niezwykle często decydują się na taką formę jego spędzenia.


Kluby z męskim striptizem angażują rosłych, urodziwych i pewnych siebie młodych mężczyzn by zabawiali kobiety, które w ten sposób przyjemnie spędzają czas. Młode Kobiety tuż przed zamążpójściem są już odpowiednio wyedukowane przez starsze koleżanki, które w sposób przerysowany lub zupełnie uroczysty opisują uroki życia małżeńskiego. Młodość musi się wyszaleć, jak to powiadają, przeto Dziewczęta z zapałem planują wieczory panieńskie w klubach z męskim striptizem. Taka forma spędzania ostatniego wieczoru jako panna ma także swoje ograniczenia, wynikające choćby z zasad panujących w takich lokalach. Flirtować można, jednakże kontakty fizyczne są zabronione. Chodzi o zabawę i o iluzję, iż wszystko można, istnieje nawet niepisana dewiza mówiąca, że to, co wydarzyło się na wieczorze panieńskim nie liczy się w ostatecznym rozrachunku i wręcz nie mówi się o tym późniejszemu współmałżonkowi.
Popularność takiego typu wieczorów panieńskich wiąże się także z tym, że człowiek potrzebuje zapewnienia o swojej atrakcyjności, a męski striptizer patrzący z podziwem na młodą dziewczyne na pewno takie uczucie dostarcza. Dla wielu dziewczyn to szalenie przyjemne pożegnanie panieństwa.

Źródło: striptizer wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *