Ważny temat dla podróżników – wiza Australia

Wiza do Australii

Australia jest bardzo interesującym położeniem na wyjazd pod wieloma względami. Jest to teren, który jest znany z pięknej i dzikiej fauny oraz roślinności, przestronnych plaż i sprzyjającej pogody. Dochody w tym kraju należą do najwyższych w skali globalnej, a australijskie władze są otwarte na emigrantów. Wiza do Australii uzyskiwana jest bez kłopotu osobom z konkretnym wykształceniem.

Wiza Australia – wymagania oraz ograniczenia

http://ivspro.pro-linuxpl.com/AUSTRALIA/img/the-breakaways-2418060_1280.jpg
Podrużujący planujący wyjazd do Australii na najdłużej 3 miesiące, muszą postarać się o wizę turystyczną. Z tego typu wizy korzystają na ogół turyści czy też osoby, które chcą odwiedzić rodzinę czy też partycypować w spotkaniu biznesowym. Na tego rodzaju wizie wolno również podjąć naukę nie dłużej niż przez okres 3 miesięcy. Kłopotem jest niemożliwość podjęcia pracy.
Podróżnicy zdołają starać się o wizę elektronicznie, za pomocą strony urzędu emigracji w Australii. Pożądane byłoby nadmienić, że nie mają oni obowiązku realizowania diagnostyki lekarskiej i wykupywania ubezpieczenia.

Australia wiza turystyczna

Podróżnicy mają do wyboru 2 warianty wizy turystycznej:
* Wiza do Australii eVisitor, nadana na czas 12 miesięcy z upoważnieniem jednokrotnego 3-miesięcznego pobytu. O wizę tę można aplikować znajdując się poza terytorium Australii.

* Wiza Visitor, przyznawana na okres 3, 6 lub 12 miesięcy. Za tę wizę należy zapłacić, i dodatkowo wnikliwie uzasadnić przyczynę, z jakiej, ktoś ubiega się o pobyt dłuższy niż 3 miesiące. Można o nią wnioskować znajdując się zarówno w Australii wówczas koszty będą wyższe. Wiza ta, podobnie jak eVisitor, również nie zezwala na pracę w tym państwie.

Wiza Australia i rozpoczęcie pracy zarobkowej

http://ivspro.pro-linuxpl.com/AUSTRALIA/img/flag-1022604_1280.png
http://ivspro.pro-linuxpl.com/AUSTRALIA/img/flag-2451177_1280.jpg

O wizę Work and Holiday mogą ubiegać się jednostki pełnoletnie, które nie skończyły 31. roku życia a także posiadają obowiązujący paszport. Wymogi względem nich to:
– wykształcenie wyższe bądź minimum 2 lata studiów I stopnia,
– certyfikat uwierzytelniający znajomość języka angielskiego,
– potwierdzenie posiadania środków, umożliwiających utrzymanie się w Australii,
– bilet powrotny lub na dalszą podróż albo posiadanie środków na jego nabycie,
– wykupione ubezpieczenie zdrowotne,
– potwierdzenie wydane przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, poświadczające spełnienie przedłożonych wyżej postulowań.
Wiza Work and Holiday zezwala na rozpoczęcie pracy, nie maksymalnie przez 6 miesięcy u tego samego pracodawcy i dodatkowo wielokrotne przekraczanie granicy Australii.

Dowiedz się więcej: eta Australia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *