Jak długo jest ważna wiza do Egiptu?

W jaki sposób wyrobić wizę do Egiptu?

Turyści, którzy organizowali wyjazd do Egiptu, przed wyjazdem musieli ubiegać się o wizę, która uprawniała ich do pobytu na obszarze tego państwie. Niezależnie od tego, czy do Egiptu wjeżdżało niemowlę, czy osoby dorosłe, każdy był zobowiązany posiadać ważną wizę. Z biegiem czasu, władze Egiptu postanowiły uprościć turystom wjazd do kraju i od niedawna dopuszczalne jest wyrobienie właściwiej wizy za pomocą różnego typu biur. Dzięki nim ominie nas dużo formalności.


Jeżeli interesuje nas cała procedura załatwiania wizy, sersze informacje możemy wyszukać w Internecie, wpisując w wyszukiwarkę zapytania typu: Egipt wiza czy wiza do Egiptu, i na pewnoodnajdziemy sporo interesujących serwisów, gdzie stopniowo zostaniemy pokierowani, jak wyrobić wizę.

Wiza elektroniczna do Egiptu

Elektroniczna (Egipt wiza), uprawnia do 30-dniowego przebywania na terenie Egiptu w celach: krajoznawczych, biznesowych lub tranzytowych. Do tej pory tego typu wiza możliwa była do nabycia na lotnisku, gdzie od razu po przylocie do państwa, należało ją zakupić czy wcześniej przed odlotem skierować się po nią do egipskiego przedstawicielstwa dyplomatycznego. W tej chwili wprowadzone transformacje, umożliwiają podróżnikom nabycie wizy w sieci bądź za pośrednictwem agencji świadczących tego rodzaju usługi. Taki obrót sprawy ma zachęcić podróżników do zwiedzenia Egiptu, który ostatnimi czasy, niestety nie cieszy się nadmiernie dużą sławą. Wszelkiego typu ułatwienia w podróżowaniu do tego państwa mają ożywić tutejszą turystykę.


Biura proponujące wsparcie w wydaniu wizy do Egiptu (tzw. pośrednictwo wizowe), świadczą usługi na wysokim poziomie, poprzez co ominie nas mnóstwo formalności, a dodatkowo dokument uzyskamy w przeciągu również dwóch dni. To spore ułatwienie dla tych, którzy nie są zbyt biegli w składaniu specjalistycznych pism czy też po prostu nie doceniają tego typu formalności. Dziś prężnie funkcjonujące biura załatwią to za nas, a my w spokoju i bez stresu będziemy mogli szykować się do wycieczki. Agencje pośredniczące to również perfekcyjne wyjście dla tych, którzy zapomnieli o wyrobieniu odpowiednich dokumentów, gdyż są one w stanie w dużym stopniu przyspieszyć wszelkie procedury.

Dowiedz się więcej: Egypt e-Visa .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *